Centrum Krwiodawstwa w Bydgoszczy

Realizacja w budynku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Bydgoszczy obejmuje dotykowy plan informacyjny, sześć znaczników YourWay Beacon, znacznik YourWay Plus, antypoślizgowe taśmy na schody i pola uwagi.  Dotykowy plan informacyjny ma postać tablicy do montażu pionowego, na ścianie. Utrzymany jest w biało-czarno-szaro-czerwonej kolorystyce.  Jego legenda opisana jest zarówno w czarnym druku, jak i w brajlu. Tablica jest w całości wykonana z tworzywa PMMA, zwanego szkłem organicznym, odpornego na warunki atmosferyczne, zadrapania i uszkodzenia. W skład realizacji wchodzi ponadto sześć znaczników YourWay Beacon i jeden znacznik YourWay Plus, a także antypoślizgowe taśmy na schody i pola uwagi.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/449

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
System YourWay to nie tylko nawigacja w przestrzeni otwartej i zamkniętej dzięki beaconom (nadajnikom) i aplikacji YourWay na smartfony. To także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Obsługa bazy jest bardzo prosta – w otwartej na smartfonie aplikacji YourWay wystarczy wpisać miasto, do którego zamierzamy się wybrać, wówczas wyświetlone zostaną na smartfonie obiekty, które zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto pojawi się informacja na jakie rodzaje przystosowania obiektów można liczyć. Nowy Teatr w Warszawie jest np. wyposażony w plany tyflograficzne (dotykowe, z legendami w brajlu) i w podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą być dodawane do bazy przez użytkowników systemu YourWay lub też przez właścicieli placówek. Wyłącznie od Państwa zależy czy obiekt będzie dostępny i czy znajdzie się w bazie YourWay. Zachęcamy do przystosowania Państwa placówki do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych i dodania jej do bazy YourWay! 

Dotykowy Plan Informacyjny Ze Znacznikami Your Way Beacon I Your Way Plus Parteru Budynku Regionalnego Centrum Krwiodawstwa W Bydgoszc