Poznań

Oddział Altix w Poznaniu
ul. Poznańska 62, lok. 1
60-853 Poznań
tel. 61 646 51 10
tel. kom. 664 716 035
e-mail: poznan@altix.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8:30 - 16:30

Pracownicy:
Specjalista ds. sprzedaży: Adam Łuczak
e-mail: adam.luczak@altix.pl
Kierownik Regionalny: Wiktoria Lidzka
e-mail: wiktoria.lidzka@altix.pl

„Punkt konsultacyjny Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem”w Poznaniu
ul. Poznańska 62/79
60-853 Poznań
tel. 61 646 51 11
tel. kom. 695 966 542
e-mail: poznan@szansadlaniewidomych.org

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:15 - 16:15

Pracownicy:
Dyrektor Merytoryczny Fundacji: Anna Koperska
e-mail: anna.koperska@szansadlaniewidomych.org
Kierownik ds. projektów: Agata Nowicka
e-mail: agata.nowicka@szansadlaniewidomych.org
Asystent ds. projektów: Natalia Szrejter
e-mail: natalia.szrejter@szansadlaniewidomych.org
Tyflospecjalista: Marta Chudziak
e-mail: marta.chudziak@szansadlaniewidomych.org
Tyflospecjalista: Mateusz Kozupa
e-mail: mateusz.kozupa@szansadlaniewidomych.org