Zostały dwa dni na oddanie głosu w konkursie IDOL!

Konkursy organizowane przez różne organizacje umożliwiają instytucjom, mediom i osobom prywatnym kontynuację i rozwój działalności. Zwycięstwo w określonej kategorii konkursowej upewnia nagrodzoną osobę lub podmiot, że to co robią jest potrzebne i spotyka się z pozytywnym odbiorem społeczności, do której kierują swoją działalność. Ponadto umożliwia dotarcie do większej grupy odbiorców. Dlatego tak ważne jest, by głosować na swoich faworytów w organizowanych plebiscytach czy konkursach.

Już tylko do piątku 26 sierpnia 2022 można oddać swój głos w konkursie IDOL, organizowanym przez Fundacja Szansa dla Niewidomych. Głosować można w trzech kategoriach: IDOL środowiska, Media, a także Instytucja otwarta dla niewidomych. Oddać można po jednym głosie w każdej z podanych kategorii.

Dwa dni przed zakończeniem konkursu rywalizacja o zwycięstwo nabiera tempa, więc jeśli chcecie wesprzeć Wasz ulubiony kanał medialny lub instytucję czy osobę, zapraszamy i zachęcamy do niezwłocznego oddania głosu pod poniższym łączem: https://idol.szansadlaniewidomych.org/ogolnopolski