Streamlets - dostępną aplikacją do słuchania radia na głośniku Apple Watch

Apple Watch założony mam na swoim nadgarstku praktycznie przez całą dobę, więc co jakiś czas szukam aplikacji, które mogą pomóc mi w wykonaniu pewnych codziennych czynności za pomocą tego zegarka. Ostatnio udało mi się znaleźć ciekawy program o nazwie Streamlets, który pozwala na słuchanie radia bezpośrednio na głośniku Apple Watch.

W oknie aplikacji Streamlets, mamy dostępne trzy sposoby na wyszukiwanie konkretnej stacji radiowej. Po pierwsze możemy znaleźć rozgłośnie poprzez wpisanie nazwy danej stacji, wykonując to na trzy różne sposoby, a w tym poprzez wpisanie nazwy na wirtualnej klawiaturze iPhone. Po drugie przeszukiwać możemy poprzez listę tagów i gatunków stacji radiowych, a po trzecie przez wyszukiwanie konkretnego kraju i tam znalezienie ulubionej rozgłośni radiowej. W chwili pisania tego postu, w Polsce mamy dostępne ponad 800 stacji, więc na pewno każdy znajdzie coś fajnego dla siebie. Aby później móc szybko uruchomić wybraną stację, po jej znalezieniu i odtworzeniu, mamy możliwość dodania jej do ulubionych, dzięki czemu będzie ona zawsze szybko dostępna. Jedynym minusem dla niektórych użytkowników tej aplikacji, może być jej interfejs, który jest w języku angielskim, ale te kilka słówek, które wymagane są do jej obsługi na pewno każdy zdoła się nauczyć i samodzielnie obsłużyć tą aplikację.

Wygląd aplikacji

Jeśli jeszcze niemieliście okazji przetestować tej aplikacji, to ze swojej strony polecam wszystkim miłośnikom radiowej muzyki na zapoznanie się z jej działaniem. Program można zakupić za 4,99 zł pod poniższym linkiem:

Pobieranie aplikacji

Żródło: https://apps.apple.com/pl/app/streamlets/id1507575984?l=pl