Rozmowa z uczestnikiem LEGO Masters 3 i świąteczny poradnik

Dzień 6 grudnia co roku kojarzony jest z Mikołajkami, kiedy to obdarowujemy najczęściej nasze pociechy drobnymi podarkami, które zostawiamy im w nocy przy łóżku. Dzieci bardzo czekają na tę noc i nie mogą się doczekać, jakie zabawki lub użyteczne przedmioty znajdą rano w swoim pokoju. Jednym z częstych prezentów są klocki LEGO, które pozwalają na rozwinięcie kreatywności, twórczego myślenia i cierpliwości przy tworzeniu różnych konstrukcji.

Ostatnie lata przyniosły bardzo duży rozwój produktów sprzedawanych przez duńską firmę, ponieważ część ich oferty została przeznaczona dla pełnoletnich odbiorców. Wśród obecnych zestawów LEGO możemy znaleźć między innymi znane sceny z popularnych filmów, ulubionych bohaterów w postaci minifigurek czy skomplikowane budowle przedstawiające np. duży średniowieczny zamek. Dodatkowo duńska marka rozszerza swoje punkty usługowe także w Polsce, gdzie już w sześciu lokalizacjach możemy przejrzeć ich ofertę i zapełnić kubek dowolnymi klockami LEGO, które wybierzemy ze ścianki Pick a Brick.

Pasją jednego z autorów Bloga o dostępności są właśnie klocki LEGO, który jako osoba niewidoma tworzy samodzielnie swoje konstrukcje. Na naszym kanale YouTube wczoraj pojawił się ciekawy film z uczestnikiem LEGO Masters 3.

W materiale video zadajemy Oli kilka pytań oraz razem przedstawiamy 10 pomysłów na świąteczne prezenty z różnych serii LEGO. Jeśli chcecie posłuchać tej interesującej rozmowy oraz zobaczyć ciekawą kolekcję złożonych zestawów LEGO, to zapraszamy do obejrzenia tego filmu: