Nowy kanał na YouTube – „Blog o dostępności”

W dzisiejszych czasach serwisy pozwalające na nagrywanie i oglądanie filmów o różnej tematyce zyskują coraz większą popularność. Pozwala to na zaprezentowanie interesujących materiałów i dotarcie do jak największej grupy odbiorców. W naszym kraju osoby pełnosprawne nadal nie zawsze wiedzą, jak funkcjonują osoby z niepełnosprawnościami, w codziennym życiu oraz jak można im pomóc.

W związku z tym, postanowiliśmy założyć nowy kanał na YouTube o nazwie „Blog o dostępności”, w którym sukcesywnie będziemy opowiadać i pokazywać, jak osoby z niepełnosprawnościami radzą sobie z codziennymi obowiązkami oraz w jaki sposób można im pomóc, gdy na przykład spotkamy je na naszej drodze. Dodatkowo na „Blogu o dostępności”, pokażemy różne technologie asystujące, które takie osoby wykorzystują na co dzień, a także będziemy poruszać wiele innych ciekawych tematów, związanych z życiem osób z niepełnosprawnościami.

Dlatego zachęcamy wszystkich do zasubskrybowania i oglądania na bieżąco naszego kanału: https://www.youtube.com/channel/UC8RaufBc_fbGdXWzx2nZ5Jw