Już dzisiaj Targi Smart City Expo Poland 2022 w Łodzi

W dniach 25-26 października 2022 odbywa się IV edycja targów Smart City Expo Poland w Łodzi, w hali Expo Łódź, przy al. Politechniki 4. Prezentowane są tam nowoczesne technologie, produkty i usługi służące do stworzenia miasta lepiej zarządzanego, bardziej ekologicznego i przyjaznego mieszkańcom. W 2019 roku, podczas pierwszej edycji tego wydarzenia, targi odwiedziło aż 1700 osób.

Smart City Expo Poland gości 70 wystawców oraz 35 prelegentów, którzy dzisiaj i jutro prowadzą ciekawe wykłady związane z nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami dla miast. Można odwiedzić między innymi stanowiska wystawców firm takich jak Orange, T-Mobile, PolCard from Fiserv, Asseco Data Systems czy Wizlink. W tym roku impreza przeniosła się z Warszawy do Łodzi. Jak mówi dyrektor targów - Piotr Łyżeń: „Zdecydowaliśmy się na przeniesienie Smart City Expo Poland do nowoczesnego obiektu, jakim jest Expo Łódź, ze względu na propozycję wsparcia, jaką otrzymaliśmy ze strony miasta. Kierunki rozwoju Łodzi zarówno w zakresie infrastruktury miejskiej, jak i systemów zarządzania nią idealnie odpowiadają tematyce naszej imprezy”.

Zapraszamy Was dzisiaj oraz jutro na stanowisko firmy Altix, która bierze udział w tych nowoczesnych targach. Krótki film z zaproszeniem możecie obejrzeć na kanale Blog o dostępności, którego ekipa również w dniu dzisiejszym uczestniczy w tym wydarzeniu: