Dostępna gra Wisielec na zimowe wieczory

W najbliższych miesiącach większość z nas będzie wolało wieczorami pozostać w swoich mieszkaniach, zamiast wychodzić do zimnych i ciemnych miejskich przestrzeni. W takim czasie warto mieć kilka domowych rozrywek, aby móc jednocześnie odpocząć i oderwać się od rzeczywistości. Kiedy na świecie nie było jeszcze smartfonów, to bardzo często wykorzystywało się zwykłą kartkę i długopis lub ołówek, aby zagrać z drugą osobą w proste i logiczne gry. W taki sposób można było rywalizować między innymi w popularne: kółko i krzyżyk, statki czy wisielca. Właśnie ta ostatnia pozycja jest w dzisiejszych czasach dostępna jako aplikacja na systemie iOS.

Gra Wisielec polega na odgadnięciu hasła w określonej liczbie prób, wybierając litery z całego alfabetu. We wspomnianym powyżej programie możliwa jest rozgrywka z komputerem albo z drugim graczem. Losowane hasła w tej aplikacji podzielone są na ponad 30 kategorii, np. „Zwierzęta”, „Imiona żeńskie”, „Dom”, „Muzyka”, co ułatwia nam odgadnięcie ukrytego hasła. Dodatkowo w każdej rozgrywce mamy możliwość otrzymania jednej podpowiedzi, która zmniejsza nam liczbę możliwych prób.

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda rywalizacja z programem udźwiękawiającym Voice Over w Wisielcu, to zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego materiału video, który dostępny jest pod linkiem:

Zamieszczamy również link do zakupu omawianej aplikacji w sklepie App Store:

https://apps.apple.com/app/id495584462

Miłej zabawy!