Blog o Dostępności na tegorocznej konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND w Warszawie

W tym roku, już po raz dwudziesty, odbędzie się coroczna konferencja REHA FOR THE BLIND IN POLAND. Jest to wydarzenie kulturalno-naukowe, organizowane przez Fundacja Szansa dla Niewidomych. Odbędzie się ono w dniach 15-18 września tego roku.

REHA, Światowe Spotkanie Niewidomych, Słabowidzących i ich Bliskich, to wspaniała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu nauki, technologii, architektury i nowoczesnej rehabilitacji, kwestii niezwykle istotnych dla osób z dysfunkcjami wzroku. W tym roku hasłem przewodnim konferencji jest „Świat otwarty dla niewidomych – autentyczne niwelowanie skutków niepełnosprawności w dążeniu do wyrównywania życiowych szans”.

Ekipa Bloga o dostępności także będzie uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. W dniach 16 i 17 września znajdziecie nasze stanowisko w Centrum Nauki Kopernik (Wybrzeże Kościuszkowskie 20), gdzie będziemy na Was czekać od godziny 11:00 do 18:00. Na naszym stanowisku będziecie mogli zapoznać się z kilkoma urządzeniami z kategorii technologii asystujących, które w przyszłości zrecenzujemy na kanale. Otrzymacie od nas ulotki i wizytówki, które będziecie mogli przekazać swoim rodzinom i znajomym, a przede wszystkim będziecie mogli porozmawiać z nami osobiście i zobaczyć, kto kryje się za kamerą Bloga o dostępności.

Natomiast wiele informacji o tegorocznej konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND znajduje się pod adresem poniżej: https://www.szansadlaniewidomych.org/.../xx-edycja-reha.../

Zapraszamy na nasze stanowisko i już cieszymy się na spotkanie z Wami.

Do zobaczenia!