BlindShell Classic 2 – ciekawy telefon z fizyczną klawiaturą

W erze dotykowych smartfonów część z nas nie do końca odnajduje się w świecie nowoczesnych technologii. Najczęściej dzieje się tak w przypadku seniorów, którzy zostali wychowani bez innowacyjnych urządzeń ułatwiających wykonywanie codziennych czynności, ale także młodsi użytkownicy telefonów miewają z tym problemy. Dlatego dobrze, że dzisiejsi producenci nie zapominają o takich osobach i produkują pojedyncze modele urządzeń, które można obsłużyć wyłącznie za pomocą standardowej fizycznej klawiatury.

Właśnie takim rodzajem telefonu jest najnowszy produkt firmy BlindShell, który zawiera wiele przydatnych aplikacji, możliwych do obsłużenia przy pomocy przycisków wbudowanych w to urządzenie. BlindShell Classic 2 posiada klasyczną klawiaturę, jaką miały kiedyś sławne Nokie i dodatkowo zawarty w oprogramowaniu program udźwiękawiający, który umożliwia bezproblemowe korzystanie z tego urządzenia osobom niewidomym i słabowidzącym. Dodatkowy katalog programów pozwala na zainstalowanie wybranej przez nas aplikacji, co bardzo rozszerza jego funkcjonalność. Możemy między innymi pobrać znane i lubiane komunikatory, jak WhatsApp i Facebook Messenger, przydatne narzędzie dla osób niedowidzących rozpoznawanie kolorów czy wiele wciągających gier, które umilą nam czas podczas długich podróży.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym ciekawym urządzeniu, to zapraszamy do obejrzenia kolejnego materiału video na naszym kanale, gdzie prezentujemy telefon BlindShell Classic 2:

Omawiany w tym tekście produkt można zakupić na poniższej stronie internetowej: http://sklep.altix.pl/pl/blindshell-classic-2