Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Umianowicach z udźwiękowionymi planami

W skład realizacji wykonanej przez pracowników Altixu dla Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Umianowicach wchodzą dwa udźwiękowione, dotykowe plany informacyjne ze znacznikami NFC, kompatybilnymi z aplikacją YourWay i dziesięć książeczek z termoformowanymi planami terenu i budynku Ośrodka.

W tym przypadku oba plany znacznie różnią się od siebie kolorystyką. Plan terenu nawiązuje do otoczenia. Przeważają w nim różne odcienie zieleni na białym tle. Plan parteru budynku Ośrodka nawiązuje kolorystyką do wnętrza. Utrzymany jest w szarościach, czerni i bieli.

Oba dotykowe plany informacyjne zawierają wypukłe obiekty topografii przestrzeni, którą opisują. Oba opatrzone są legendami w czarnym druku i w brajlu, oba mają metalowe przyciski, po których wciśnięciu pojawia się głosowy komunikat dotyczący wybranego obiektu. Oba zawierają znaczniki NFC kompatybilne z aplikacją YourWay.

Realizacje znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/1143

Udźwiękowione, dotykowe plany informacyjne Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Umianowicach – plan terenu i plan parteru wnętrza budynku.