Tabliczki informacyjne na drzwi w siedzibie Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

Realizacja obejmuje 185 sztuk brajlowskich i czarnodrukowych tabliczek informacyjnych na drzwi, w siedzibie Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni, wykonanych z tworzywa PMMA. Zostały umieszczone nad klamkami, na wysokości umożliwiającej wygodne ich odczytywanie. Kolorystyka to biel, czerń i barwa niebieska z drobnymi, żółtymi i czerwonymi elementami.

Tabliczki znajdziesz w naszej bazie Yourway:
https://yourway.szansadlaniewidomych.org/location/382

BAZA DOSTĘPNYCH OBIEKTÓW YOURWAY
Aplikacja YourWay to nie tylko nawigacja po obiektach, to także stale rozwijana baza obiektów przystosowanych do osób niepełnosprawnych, wystarczy wpisać miasto, do którego chce się wybrać, a Your Way wyświetli obiekty, które są przystosowane i na jakie przystosowania możemy liczyć np. Nowy teatr w Warszawie, posiada mapy tyflograficzne i podjazdy dla osób poruszających się na wózkach. Obiekty mogą dodawać użytkownicy systemu ale także ich właściciele, to od Państwa zależy, czy Państwa obiekt będzie dostępny i czy będzie w bazie YourWay! Zachęcamy Państwa do przystosowania swojego obiektu i dodania go do bazy YourWay!

#Opisujemy: Brajlowskie i czarnodrukowe tabliczki informacyjne na drzwi, w siedzibie Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

Marynarka Wojenna